קצת עלינו

נעים מאוד, יוספי.

את העסק הקים לפני כ-30 שנה יוסי יוספי, יוסי התחיל עם ייצור שיש למטבחים וחדרי אמבטיה וכבר אז היה שם דבר בתחום.

בזכות הניסיון, המקצועיות, האהבה וההבנה של חומרי השיש והאבן המציא יוסי את הקנט פטנט. פטנט רשום כחול לבן שכבש את עולם האדריכלות ועיצוב הפנים.

הקנט פטנט הוא פרופיל פינה לקרמיקה וגרניט פורצלן הכולל מגוון של מעל ל-50 גווני אבן קיסר שונים, בכך הקנט יוצר יתרון משמעותי בעיצוב הבית, עם חומרי הבניה האיכותיים והחזקים ביותר.

הקנט פטנט כיום הוא בחירה מובילה בתחומו וכבר הושם באלפי בתים ומוסדות בישראל. השבחים הרבים שמתקבלים מלקוחות מרוצים מעידים על האיכות המעולה והפתרונות העיצוביים והייחודיים שהוא מציע.

אנחנו ביוספי מייצרים גם תעלות ניקוז וקופסאות ביקורת, שעשויות מהקנט פטנט. כך, אנחנו מאפשרים ללקוחותינו להתאים את קופסת הביקורת ותעלת הניקוז לגוון האריח שלהם, ולקבל תוצאה עיצובית ומקצועית שמתאימה בדיוק לסגנון הבית.

עם מכונות חיתוך מתקדמות ביותר לפורצלן, בכל גודל ומידה, ועם יכולת לבצע חיתוכים ידניים לפי הצורך, אנחנו מבטיחים לכם בית איכותי, בעיצוב מודרני ובגימור מקצועי.

עכשיו אחרי שקצת הכרנו, הגיע הזמן שלכם להכיר מקרוב את הקנט פטנט, תעלת הניקוז המתמזגת וקופסת הביקורת המתמזגת שלנו ולהתחיל לבנות את הבית שלכם בצורה איכותית, מעוצבת ולא מתפשרת.