מדרגות פורצלן

מדרגות הפורצלן בשילוב הקנט פטנט מציעות יתרונות רבים לשימוש פנימי וחיצוני. הם מאפשרות בנייה של מדרגות פורצלן בכל סוג, עובי וגוון, ולהלן היתרונות העיקריים בשילוב הקנט פטנט:

עמידות :

מדרגות הפורצלן אינן נשרטות, נשחקות ולא תופסות כתמים. הפורצלן בשילוב פרופיל אבן קיסר מעניק להם חוזק ועמידות גבוהים, בניגוד למדרגות שיש וחומרי מתכת אחרים.

אפשרויות עיצוב:

בשונה ממדרגות השיש והמתחרים האחרים, מדרגות הפורצלן בשילוב הקנט פטנט מאפשרות אין ספור אפשרויות עיצוב. ניתן לבחור מבין הגוונים השונים של הקנט פטנט המתאימים לגוון האריח הקיים ובכך ליצור תאום מושלם עם העיצוב הקיים בחלל.

קלות ניקוי:

מדרגות הפורצלן בשילוב הקנט פטנט מציעות אפשרות למדרגת 90 מעלות, ישרה וקלה לניקוי. בנוסף, הן מונעות כניסה של מים ולכלוך לתוך המדרגה, הנובעים משימוש יומיומי.

קלות התקנה:

מדרגות הפורצלן בשילוב הקנט פטנט אינן מחייבות איש מקצוע מיוחד להרכבה. הן קלות ונוחות להתקנה וניתן לבצע אותן על ידי רצף או שיפוצניק רגיל, ללא צורך במדידות מיוחדות או אפשרויות הדבקה מתקדמות.

אחידות ואחדות:

להבדל ממדרגות השיש, במדרגות הפורצלן כל הפלטות והגוונים אחידים ללא הבדלי גוון בין מדרגה למדרגה, מה שמשפר את העיצוב הכולל של הבית.

עלויות:

מדרגות הפורצלן בשילוב הקנט פטנט יכולות להציע עלות נמוכה יותר ממדרגות השיש. בעוד שהתצורה והחומר של מדרגות השיש תוביל לעלות גבוהה יותר, מדרגות הפורצלן בשילוב הקנט פטנט מציעות אפשרויות כלכליות יותר נגישות.

גדלים ומידות:

בשילוב עם הקנט פטנט, מדרגות הפורצלן לא מוגבלות באורכן. בניגוד למדרגות השיש המוכנות שגודלן מוגבל, מדרגות הפורצלן יכולות להיות בכל אורך שתרצו, מה שמאפשר שילוב מדרגות ארוכות יחד עם עיצוב אחיד ומרהיב.

חיפוי על קיים:

באמצעות הקנט פטנט ניתן לבצע חידוש מהיר ומרהיב של המדרגות ללא צורך בפירוק המדרגות הקיימות. עם הקנט פטנט ניתן לטפס על המדרגות הקיימות בכל עיצוב שרק תרצו.

לסיכום:

מדרגות הפורצלן בשילוב הקנט פטנט מספקות תוצאות איכותיות ועיצוביות מותאמות אישית לכל פרויקט. הם עמידות, קלות לניקוי, קלות להתקנה ומציעות אפשרויות עיצוב מרהיבות. בנוסף, הם מציעים יתרונות כלכליים על פני מדרגות השיש המסורתיות.

רוצה להתייעץ?